5 נעצרו בגין הפעלת בתי בושת בתל אביב

משטרה

המשטרה ורשות המסים עצרו חשודים בניהול בתי בושת, עבירות מס והלבנת הון

בבתי הבושת הועסקו לפי החשד למעלה מ-30 נשים בזנות בכל רגע נתון; היקף העבירות הכלכליות: כ-50 מיליון ש"ח

הבוקר הפכה חקירה משותפת של המשטרה, ביחד עם יחידת יהלום ברשות המסים והמוסד לביטוח לאומי, תוך סיוע של הרשות לאיסור הלבנת הון ומימון טרור מחקירה סמויה לגלויה. המדובר בפרשייה רחבת היקף.

לפנות בוקר פשטה המשטרה על בתיהם של 5 חשודים בחשד לעבירות של סרסרות, החזקת מקום לשם זנות, הבאת אדם לעיסוק בזנות, השמטת הכנסה במזיד עפ"י פקודת מס הכנסה, עבירות הלבנת הון, עבירות מרמה והונאה. החשודים שנעצרו חשודים בקיום אופרציה עבריינית-עסקית שמטרתה הפקת רווח מהפעלת 2 בתי בושת בעיר ת"א; האחד ברח' יצחק שדה והשני ברח' טברסקי. האופרציה התקיימה משנת 2013 ועד היום, כאשר הפעילות לא דווחה לרשויות המס. היקף העבירה היא בהיקף של למעלה מ-50 מיליון ש"ח!

שתיים מהחשודות (בנות 39 מת"א ו-43 מר"ג) ניהלו עפ"י החשד את אותם 2 בתי בושת תוך הפעלת מערך שלם של פקידות ומנהלות. בד בבד חשודות השתיים בעבירות סרסרות, כאשר הן מעסיקות בכל רגע נתון למעלה מ-30 נשים בזנות. חשודה נוספת (בת 63 מת"א) שימשה עפ"י החשד כמנהלת בכירה בבתי הבושת והייתה כעזר בכל הנוגע להעברת הכספים למנהלות ושליטה בנשים המועסקות מדי יום.

בניהול בתי הבושת היה גם עפ"י החשד מערך סדור של נותני שירותים; מחלקי כרטיסי ביקור, מאבטחים ועוד. חמשת החשודים יובאו הבוקר לדיון בהארכת מעצרם לבימ"ש השלום בת"א, שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרם.
היה הראשון להגיב

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.