משה עוזרי

משה עוזרי

רשות המיסים נגד משה עוזרי

כתב אישום הוגש נגד משה עוזרי, בעל חברה לשיפוץ מבנים ועבודות בנייה, בגין ניכוי מס תשומות שלא כדין ואי דיווח על עסקאות בהיקף של מאות אלפי שקלים

כתב אישום הוגש לבית משפט השלום בפתח-תקווה, כנגד משה עוזרי (45) ממעלה שומרון וחברת משה עוזרי בנייה ויזמות בע"מ שבבעלותו, בגין קיזוז חשבוניות מס פיקטיביות  בסך כולל של כ-4 מיליון ש"ח ואי דיווח על עסקאות בסך כולל של למעלה מחצי מיליון שקלים. את כתב האישום נגד משה עוזרי, השייך למשרד מע"מ פתח-תקווה, הגישה עו"ד אביטל רוזן מהיחידה המשפטית מחוז מרכז ברשות המסים, והחקירה נגדו נוהלה על ידי חקירות מכס ומע"מ ירושלים.

כמפורט בכתב האישום, מ-6/2014 עד 1/2016, ניכו משה עוזרי והחברה שבבעלותו  32 חשבוניות מס פיקטיביות על שם עוסקים שונים, מבלי שעשו או התחייבו לעשות עסקאות, שבגינן הוצאו החשבוניות, בסך כולל של קרוב ל-4 מיליון ₪, שסכום מס התשומות אשר נוכה שלא כדין בגינן עומד על למעלה מ- 600,000 ₪.
בנוסף, במהלך תקופה זו הוציאו הנאשמים חשבוניות מס לחברה לפיתוח שומרון בע"מ בסך כולל של 521,620 ₪ בגין עבודות שביצעו עבורה, אולם הם  לא דיווחו עליהן למע"מ ולא שילמו את המס הנובע מהן בסך 84,163 ₪,.

סה"כ, לפי כתב האישום, הנאשמים,משה עוזרי והחברה שבבעלותו  ,גרעו מקופת המדינה 689,193 ₪ תוך ביצוע עבירות על חוק מע"מ.
Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.