כתב אישום נגד 11 נאשמים בגין ביצוע עבירות מין כלפי קטינה במלון "הים האדום" באילת

נאשם 1: איליזיר מאירוב - אינוס בנסיבות מחמירות. נאשם 2: איסי רפאילוב - אינוס בנסיבות מחמירות, סיוע לאינוס בנסיבות מחמירות, עבירות רבות של מעשים מגונים ופגיעה בפרטיות לפי חוק הגנת הפרטיות.

בית המשפט

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה כתב אישום נגד 11 נאשמים, מתוכם 3 בגירים ו-8 קטינים, המייחס לכל אחד לפי חלקו עבירות של אינוס בנסיבות מחמירות, סיוע לאינוס בנסיבות מחמירות, מעשים מגונים, אי מניעת פשע, פגיעה בפרטיות ועוד.

על פי כתב האישום, הקטינה כבת 16 הגיעה לאילת יחד עם שתי חברותיה והן התאכסנו בוילה בעיר. ביום 12.8.2020 בשעות אחר הצהריים, הגיעה הקטינה עם החברות למלון "הים האדום", והן שהו בבריכה של המלון יחד עם מכריה של החברה.

באותה עת שהו בבריכה גם הנאשמים איליזיר מאירוב (נאשם 1) ואיסי רפאילוב (נאשם 2). הנאשם 2 שידע כי הקטינה בת 16, הציע לה לצאת איתו לבילוי, אך הקטינה סירבה. לאחר שבריכת המלון נסגרה, עלו הקטינה והחברות לחדר של המכרים בקומה 2 במלון, שם שתתה הקטינה כמות גדולה של אלכוהול אשר גרמה לערפול חושיה, עד שהייתה במצב בו אינה מסוגלת לשלוט במעשיה וברצונותיה.

בסביבות השעה 19:00, פלשו הנאשמים 1 ו-2 לחדר פנוי בקומה 2, מבלי שנרשמו בקבלת המלון או שילמו עבור השהות בחדר. בשלב כלשהו, יצאה הקטינה מהחדר של המכרים יחד עם חברתה. הנאשם 2 ניגש אליה, אמר לנוכחים שהוא יכול לעזור, שכן יש לו הכשרה במתן עזרה ראשונה, והוביל את הקטינה לחדרו.

לאחר מכן, ביצעו הנאשמים 1 ו-2 וכן הנאשמים 6 ו-7 בזה אחר זה, במשך כשעה, לעתים בצוותא, עבירות מין בקטינה באכזריות, תוך אובדן צלם אנוש, ותוך התעלמות מופגנת ממצוקתה, עד אשר הוצאה הקטינה מהחדר על ידי הנאשם 3, לבקשת חברתה. הנאשם 2 שהה כל זמן האירוע בחדר ואילו שאר הנאשמים ביצעו על פי כתב האישום את העבירות המיוחסות להם, ויצאו מהחדר.

בנוסף, הנאשם 2 צילם את הנאשם 1 בזמן ביצוע העבירה, באמצעות מכשיר הטלפון הנייד שלו ובהמשך שלח אליו את הסרטון.

פירוט האישומים:

הנאשמים 1 ו-2 איליזיר מאירוב (27) ואיסי רפאילוב (28) והנאשמים 6 ו-7, תאומים בני 17: מואשמים בביצוע עבירות של אינוס בנסיבות מחמירות כלפי הקטינה, שלא בהסכמתה החופשית, תוך ניצול מצב המונע ממנה לתת הסכמה חופשית, ובהיותם בחבורה.

יתר הנאשמים:

אושר שלמה (19) ו-6 קטינים נוספים מואשמים כי ביצעו כל אחד לפי חלקו עבירות של סיוע לאינוס ועבירות של מעשים מגונים, בכך שחלקם נכחו בעת ביצוע מעשי האינוס וסייעו לו בעצם נוכחותם, צחקו והתבוננו במתרחש ובכך אפשרו והקלו על ביצוע מעשי האינוס

וכן אחרים שהתבוננו בקטינה ששכבה ערומה על המיטה וזאת לשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיני ומבלי שעשו דבר על מנת לעצור את מעשי האינוס שהתבצעו בחדר.כתב האישום מייחס לנאשמים את העבירות הבאות:

נאשם 1: איליזיר מאירוב – אינוס בנסיבות מחמירות.

נאשם 2: איסי רפאילוב – אינוס בנסיבות מחמירות, סיוע לאינוס בנסיבות מחמירות, עבירות רבות של מעשים מגונים ופגיעה בפרטיות לפי חוק הגנת הפרטיות.

נאשמים 6 ו-7: אינוס בנסיבות מחמירות.

נאשם 3: סיוע לאינוס בנסיבות מחמירות ואי מניעת פשע.

נאשמים 4 ו-5: סיוע לאינוס בנסיבות מחמירות.

נאשם 9: אושר שלמה – מעשים מגונים ואי מניעת פשע.

נאשמים 8 ו-10: מעשים מגונים.

נאשם 11: שידול למעשה מגונה.

לנאשמים 1 ו-2 עבר פלילי בגינו ריצו מאסרים בפועל.

הפרקליטות מבקשת לעצור עד תום ההליכים את הנאשמים 1 ו-2 וחמישה קטינים נוספים.

בעניינם של שאר הנאשמים, הסכימה הפרקליטות לשחרור בתנאים מגבילים.

ביחס לשאר החשודים בפרשה, טרם התקבלה החלטה סופית.

כתב האישום הוגש על-ידי עו"ד רותם יוחנני-הר ציון מפרקליטות מחוז דרום (פלילי).
Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.