כתב אישום נגד תומר פימה מגדרה בגין הפצת חשבוניות פקטיביות

עבירות מס

כתב אישום הוגש נגד תומר פימה מגדרה, שכיר לשעבר בחברת ניקיון בחשד כי היה שותף להפצת חשבוניות פיקטיביות בהיקף של מיליוני שקלים

כתב אישום הוגש לבית משפט השלום בראשון לציון נגד נאשם שלא דיווח על עסקה בהיקף של מיליוני שקלים למע"מ והפיץ בשיתוף פעולה עם אחר חשבוניות פיקטיביות על מנת להתחמק מתשלום מס בגין העסקה. את המדינה ייצג בתיק עו"ד כרמל קדור מהיחידה המשפטית אזור מרכז ברשות המסים.

על פי כתב האישום, הנאשם, תומר פימה (39) מגדרה, תיווך בשנת 2010 בין חברת "אבידר תקשורת" לחברת "הוט תקשורת", בעסקה שמטרתה הוגדרה כ"הכנסת לקוחות פיראטיים להוט, איתור ואכיפה". הנאשם נמנע מלדווח לרשות המסים על עסקת התיווך ולהוציא חשבונית בגינה ופנה לקונסטנטין אלינין, בעל חברת "כח חדיש", שעסקה במתן שירותי ניקיון, על מנת שחברתו תשמש כיסוי להוצאת חשבוניות מס פיקטיביות בגין העסקה, זאת בעוד שחברת "כח חדיש" ואלינין לא היו צד לעסקה. פימה היה עובד שכיר בחברה נוספת שאלינין היה בעליה בשם "י.א.ל שירותי ניקיון".

בין השנים 2014-2012 הוציאה חברת "כח חדיש" באמצעות אלינין 30 חשבוניות מס פיקטיביות בסכום כולל של כ- 8,800,000 ₪ שהמס בגינן עומד על כ- 1,300,000 ₪.
Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.