הרבנית ברלנד תפוצה בסכום של 3,000,000 מיליון שקלים

בית המשפט

הרבנית ברלנד תפוצה בסכום של 3,000,000 מיליון שקלים. את הרבנית ברלנד ייצג עו"ד איתמר בן גביר

בית המשפט המחוזי בירושלים התיר לפרסם כי קיבל תביעה שהגישה הרבנית תהילה ברלנד, אשתו של הרב אליעזר ברלנד נגד יום טוב חשין בגין הפצת חומרים מהליכי גישור שלה. בית המשפט קבע גם כי חשין, שהציג עצמו כמגשר, הקליט את הליך הגישור והפיץ חלקים מההקלטות יעביר את כלל ההקלטות לרבנית ברלנד וההקלטות יוסרו מהרשת.

בכתב התביעה שהוגש נטען כי במשך כשנתיים ימים שימש חשין כמגשר עבור הרבנית ברלנד ולמגינת ליבה של הרבנית, ללא ידיעתה וללא הסכמתה הקליט חשין את כלל פגישות גישור אלו והפיץ חלקים מפגישות הגישור. עוד נטען כי המדובר בהליך גישור שאמור היה להתרחש בחדרי חדרים ובאופן דיסקרטי לחלוטין אך המגשר מעל באמון והחליט להפיץ את הקלטות.

לפני מספר חודשים הוציא בית המשפט המחוזי צו שאוסר על הפצת הקלטות ואילו כעת כאמור קיבל בית המשפט את התביעה והשופטת תמר בר אשר קבעה כי הרבנית ברלנד תפוצה בסכום של 3,000,000 מיליון שקלים, בצירוף הוצאות משפט ושכר טירחת עורך דין בסך 148,000 ₪.

עו"ד איתמר בן גביר שייצג את הרבנית תהילה ברלנד מוסר כי: "טוב עשה בית המשפט שקיבל את התביעה נגד המגשר. ידע כל מגשר כי אין באפשרותו להקליט או להפיץ הליכי גישור שהתנהלו אצלו ובמידה ויעשה כן הוא יצטרך לשלם פיצויים משמעותיים".
היה הראשון להגיב

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.