המשטרה ממליצה להעמיד לדין את צביקה גנדלמן ראש עיריית חדרה

משטרת ישראל לוגו

המשטרה ממליצה להעמיד לדין את צביקה גנדלמן ראש עיריית חדרה

עם סיום החקירה פרסמה המשטרה הודעה לתקשורת המתייחסת לממצאיה שביססו תשתית ראייתית נגד צביקה גנדלמן והקבלן סמי לוי, בחשד למרמה והפרת אמונים ועבירות נוספות.

משטרת ישראל ממליצה להעמיד לדין את צביקה גלנדלמן ראש עיריית חדרה ואת הקבלן סמי לוי בחשד למרמה, הפרת אמונים ועבירות נוספות. מהודעה שפורסמה על ידי המשטרה עולה כי המשטרה סיימה את החקירה בעניינם של ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן והקבלן סמי לוי בחשד לביצוע עבירות בתחום טוהר המידות ושחיתות ציבורית. החקירה כללה מספר פרשיות במהלכן נחקרו מספר רב של מעורבים, חלקם באזהרה, לרבות גנדלמן ולוי.

החקירה התנהלה ביחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה) בלהב 433, בשיתוף יחידת יהלום ברשות המיסים ובליווי פרקליטות מיסוי וכלכלה והתמקדה בתופעת השחיתות הציבורית.

ראשיתה של החקירה, חשד לפיו צביקה גנדלמן בהיותו מועמד לראשות העיר, פעל לקידום אינטרסים של הקבלן סמי לוי בתמורה לתמיכתו האלקטורלית במועמדותו לראשות העיר. קרבה פסולה זו לא דווחה על ידי הצדדים לגורמים הרלוונטיים בעירייה וזאת חרף היותם של החשודים בניגוד עניינים כאמור.

ממצאי החקירה ביססו תשתית ראייתית לכאורה נגד ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן וסמי לוי כל אחד על פי חלקו לביצוע עבירות מרמה והפרת אמונים, עבירות לפי חוק המחשבים, קשירת קשר לביצוע פשע ושיבוש מהלכי חקירה.

מהמשטרה נמסר כי היא תמשיך לחקור ולחשוף תהליכים פסולים, וכן לחתור ולהגיע לכל מקום בו יש חשד  לפגיעה בטוהר המידות הפוגעת בסדרי השלטון ובאזרחים הנורמטיביים.

תיק החקירה יועבר בימים הקרובים לפרקליטות לצורך עיון והחלטה.
Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.