דניאל איסייב חשוד בקיזוז ובהפצת חשבוניות פיקטיביות והתחמקות מתשלום מס

דניאל איסייב חשוד בקיזוז ובהפצת חשבוניות פיקטיביות והתחמקות מתשלום מס

פרשת 'קרן אור': הורשעו בעלי השליטה בקרן

דניאל איסייב, הובא אתמול בפני בית משפט השלום באשקלון בחשד לקיזוז והפצת חשבוניות פיקטיביות באמצעות חברה בבעלותו, תוך התחמקות מתשלום מס של למעלה ממיליון ₪. כבוד השופט עידו כפכפי נעתר לבקשת יחידת מע"מ אשדוד ושחרר את החשוד בתנאים מגבילים.

דניאל איסייב, תושב אשקלון, הוא הבעלים של חברת "באר חיים בע"מ" שעל פי החשד כל מהותה היא קיזוז והפצה של חשבוניות כוזבות, וכל העסקאות והתשומות שלה הינן פיקטיביות. על פי בקשת המעצר, מחזור החברה קפץ בשנת 2020 ל-7 מיליון ₪ כאשר בשנת 2019 עמד על 286,199 ₪ בלבד. במהלך חקירתו, החשוד לא ידע להשיב על עסקאות החברה, ולא הכיר את לקוחותיה, ואת פרטי העסקאות שנעשו לכאורה. כך לדוגמא נטען על ידי החשוד כי החברה ביצעה עבודות איטום בפרויקטים שונים אולם בחשבוניות שהוצאו על ידה נכתב שבוצעו עבודות בלדרות והובלות. כמו כן, נמצאו חשבוניות שהופקו על ידי ספקים של החברה, הנמנים על מגוון רחב של ענפי המשק, כגון אספקת חומרי בניין, ביצוע עבודות בניין, מוצרי תינוקות, מוסכים, שירותי ביוב ועוד.

כבוד השופט עידו כפכפי מבית משפט השלום באשקלון שחרר את החשוד בתנאים מגבילים ביניהם הפקדת מזומן בסך 20,000 ₪, ערבות עצמית בסך 100,000 ₪, ערבות צד ג' בסך 50,000 ש"ח וצו עיכוב יציאה מהארץ ל-180 יום.
Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.