אלעד פרמן, מר ישראל לשעבר, וחברו ליאור הרוש שפירא נעצרו בחשד לייצור, הפצה והברחת סטרואידים אנאבוליים

מאסר

נחשפה רשת בינלאומית לייצור, הפצה והברחת סטרואידים אנאבוליים לרחבי העולם שפעלה מישראל. החשודים הם אלעד פרדמן מר ישראל לשעבר בפיתוח גוף וחברו ליאור הרוש שפירא.

רשות המיסים והמשטרה עצרו אמש את אלעד פרמן, מר ישראל לשעבר, וחברו ליאור הרוש שפירא נעצרו בחשד לייצור, הפצה והברחת סטרואידים אנאבוליים. המעצר בוצע בעקבות חקירה סמויה שהתנהלה ביחידת יהלום בשיתוף פעולה עם מחלקת חקירות מכס ומע"מ ירושלים, ימ"ר ירושלים, הרשות לאיסור הלבנת הון, יחידת מודיעין ברשות המסים ומדור תיאום מבצע חו"ל במשטרת ישראל.

אלעד פרדן וליאור הרוש שפירא נעצרו בחשד לפעילות בינלאומית של ייצור, הפצה והברחת סטרואידים אנאבוליים ותרופות מזויפות לרחבי העולם. חקירתם הפכה אמש  לגלויה בעקבות מעצרם של השניים, שהובאו לבית משפט השלום בראשון לציון, שם הוחלט על הארכת מעצרם בשמונה ימים.

מהבקשות להארכת מעצר שהוגשו לבית המשפט עולה כי החשוד המרכזי, אלעד פרמן, המתמחה בפיתוח גוף והוכתר בעבר כ"מר ישראל", עומד בראש פעילות בינלאומית בלתי חוקית לשיווק סטרואידים אנאבוליים באמצעות אתר אינטרנט, כאשר קהל היעד הינו לקוחות מחו"ל ובעיקר מארצות הברית. העצור הנוסף בפרשה, הוא חברו ליאור הרוש שפירא, החשוד גם הוא ששימש כאחד מראשי הרשת.

לצורך פעילותם הפלילית, השתמשו חברי הרשת בשמות בדויים ו/או אנשי קש. על פי החשד, אלעד פרמן וליאור הרוש שפירא שיווקו את הסטרואידים תחת המותג SCIROXX,  כאשר המוצרים מוברחים מהארץ בהצהרה כוזבת במסווה של מוצרי קוסמטיקה באמצעות דואר EMS (שירות דואר בינלאומי מהיר) ותחת שמות בדויים. הכסף מהמכירות בחו"ל הגיע ארצה על שמות אנשי קש, זאת באמצעות ווסטרן יוניון ומאני גראם. כמו כן, הוברחו ארצה, על שמות אנשי קש, חומרי גלם לצורך ייצור הסטרואידים תוך הצהרה כוזבת על תוכן החבילות.

במהלך החיפושים במפעל הייצור של פרמן, שנערכו בשיתוף פעולה עם כלבני יחידת הסמים של רשות המסים, נתפסו חומרים אסורים ועשרות אלפי כדורים הנחזים לסטרואידים אנאבוליים. בביתו של פרמן נתפסו רכבי יוקרה המוערכים במאות אלפי ₪ כל אחד וכן ציוד רב הקושר אותו לחשדות.

ממצאי החקירה מצביעים על פעילות עסקית ענפה בלתי חוקית שנוהלה ידי החשודים אשר אינה מדווחת לרשויות המס וכן עולה חשד לעבירות חמורות על פקודת מס הכנסה, חוק מע"מ, פקודת המכס, חוק איסור הלבנת הון וחוק העונשין- סיכון חיי אדם. החקירה המסועפת הינה רק בראשיתה, משעות הבוקר נחקרים במשרדי יחידת יהלום עוד מספר חשודים וצפויים מעצרים נוספים בהמשך.

עם סיום הדיון,  הורה שופט בית משפט השלום בראשון לציון, אייל כהן, על המשך מעצרם של פרמן ושפירא עד ליום 07.05.2018 .
היה הראשון להגיב

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.